top of page

Data nové generace jsou tady!

Víme, trvalo nám to dlouho :-) Hodně lidem jsem je sliboval již na začátku roku a jsem strašně rád, že alespoň rok jsem trefil :-)

Co jsem vytvořili s partou super šikovných lidí na to jsem už teď neuvěřitelně pyšný. Podařilo se nám překonat velkou spoustu překážek, abychom na zatím český a do bunoucna i trhy okolních zemí přinesli data, která mají ověřitelnou kvalitu a zároveň se budou neustále zdokonalovat.

Musím poděkovat všem z našeho CerebroAd.com teamu stejně tak jako lidem z Nielsen Admosphere, že jsme přinesli možnost nakupovat téměř celému trhu data, která jsou moderní, transparentní a lokální a slibuji, že dokud je budete kupovat, budeme je vylepšovat.

Modelace dat využívá genetický algoritmus, který dokáže zpracovat obrovské množství proměnných. Nyní využívá 4 skupiny faktorů, kde každá skupina má více jak 100 faktorů.

Velmi rádi zodpovíme veškeré otázky, které vás napadnou. Pokud budete mít zájem, rádi vás seznámíme s Lukášem Lackem, který je autorem evolučního algoritmu.

Již dnes si můžete sestavit svojí cílovou skupinu na webu AdArrows

Těším se na vaší zpětnou vazbu.

Pavel Pastor

85 zobrazení7 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Přehled nakupovaných dat v květnu a CTR

Report top 20 segmentů, které se nejvíce nakupují, řazeno dle impresí. V Květnu pokračuje trend využívání sestavených dat naším nástrojem ATP - vice zde. Nicméně je patrné, že nám začínají prázdniny a

bottom of page