top of page

Nová nejdostupnější data v ČR pro RTB

V průběhu posledních měsíců jsme pro Vás připravili novou propracovanou segmentaci dat AdArrows. Nová segmentace Vám pomůže zasáhnout uživatele s určitým záměrem, který vychází z chování uživatele za posledních 21 dní.

Tato data Vám pomůžou především v rámci taktických kampaních, kde očekáváte okamžitý přínos.

Cenovou hladinu jsme nastavili nejníže, jak jen nám to umožňují platformy pro její prodej (DSP). V Adformu je cena 5,64 Kč za CPM. V DV360 je velmi podobná, nicméně záleží na konkrétních podmínkách s Googlem.

Díky tomu, že data do DSP poskytujeme prostřednictvím Lotame, můžeme je napojit do jakéhokoli DSP nebo trading desku, který používáte.

Data jsou v přehledné struktuře, která je nyní v nejvyšší úrovni dostupná pro všechny účty Adform. Každá kategorie má minimálně jednu úroveň podkategorie a v případě Vašeho zájmu o podrobnější data nás kontaktujte, abychom se domluvili dle vašich specifických potřeb.

Tuto segmentaci najdete v každém účtu Adform v ČR. Pro výběr dat AdArrows zvolte Data Providers > Lotame PDX.Další podkategorie (viz ukázka níže) jsou dostupné na vyžádání. V případě zájmu o podrobnější segmentaci nás prosím kontaktujte na mailu info@cerebroad.com.215 zobrazení23 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

23 comentarios


My Tra
My Tra
01 jun

The Rice Purity Test is an online survey originally created by students at Rice University to help incoming students adapt to college life. It serves as a self-assessment tool that asks respondents to check off a variety of experiences ranging from innocent to risky. The test's questions cover various aspects of life, including dating, social interactions, and rule-breaking behaviors. Website : https://ricepuritytesttool.com/ 

Me gusta

We at Tribrid have years of experience working with brands across all niches be it beauty, healthcare, tech, etc. Our years of experience combined with the latest printing technology will allow you to get the best design and packaging solutions out candle boxes bulk there for product boxes wholesale. So what are you waiting for? Book a call or request a quote to get started today.

Me gusta

At Profinite Creation, we're dedicated to delivering top-notch digital marketing services tailored to our clients' needs.


Me gusta

Useful tips will make life easier. This is one of them mapquest driving directions


Me gusta

We are a creative design agency that offers Web Designs Boost impeccable services and ingenious solutions that reflect the latest industry norms and capacity to make an absolute impact.

Me gusta
bottom of page