top of page

Nová nejdostupnější data v ČR pro RTB

V průběhu posledních měsíců jsme pro Vás připravili novou propracovanou segmentaci dat AdArrows. Nová segmentace Vám pomůže zasáhnout uživatele s určitým záměrem, který vychází z chování uživatele za posledních 21 dní.

Tato data Vám pomůžou především v rámci taktických kampaních, kde očekáváte okamžitý přínos.

Cenovou hladinu jsme nastavili nejníže, jak jen nám to umožňují platformy pro její prodej (DSP). V Adformu je cena 5,64 Kč za CPM. V DV360 je velmi podobná, nicméně záleží na konkrétních podmínkách s Googlem.

Díky tomu, že data do DSP poskytujeme prostřednictvím Lotame, můžeme je napojit do jakéhokoli DSP nebo trading desku, který používáte.

Data jsou v přehledné struktuře, která je nyní v nejvyšší úrovni dostupná pro všechny účty Adform. Každá kategorie má minimálně jednu úroveň podkategorie a v případě Vašeho zájmu o podrobnější data nás kontaktujte, abychom se domluvili dle vašich specifických potřeb.

Tuto segmentaci najdete v každém účtu Adform v ČR. Pro výběr dat AdArrows zvolte Data Providers > Lotame PDX.Další podkategorie (viz ukázka níže) jsou dostupné na vyžádání. V případě zájmu o podrobnější segmentaci nás prosím kontaktujte na mailu info@cerebroad.com.198 zobrazení20 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

20 Comments


Useful tips will make life easier. This is one of them mapquest driving directions


Like

We are a creative design agency that offers Web Designs Boost impeccable services and ingenious solutions that reflect the latest industry norms and capacity to make an absolute impact.

Like

We at Tribrid have years of experience working with brands across all niches be it beauty, healthcare, tech, etc. Our years of cosmetic boxes wholesale experience combined with the latest printing technology will allow you to get the best design and packaging solutions out there for product boxes wholesale. So what are you waiting for? Book a call or request a quote to get started today.

Like

Patience is the only way you can endure the gray tunnel rush periods.

Like

Tribrid Packaging is the premier source for high-quality, custom boxes, packaging and packaging supplies. Our team of experts can help cosmetic boxes wholesale you with all your packaging needs from design to production. We have the latest in-house machinery and processing technology, as well as well-trained staff to produce high-quality cardboard packaging products.

Like
bottom of page