top of page

Nová nejdostupnější data v ČR pro RTB

V průběhu posledních měsíců jsme pro Vás připravili novou propracovanou segmentaci dat AdArrows. Nová segmentace Vám pomůže zasáhnout uživatele s určitým záměrem, který vychází z chování uživatele za posledních 21 dní.

Tato data Vám pomůžou především v rámci taktických kampaních, kde očekáváte okamžitý přínos.

Cenovou hladinu jsme nastavili nejníže, jak jen nám to umožňují platformy pro její prodej (DSP). V Adformu je cena 5,64 Kč za CPM. V DV360 je velmi podobná, nicméně záleží na konkrétních podmínkách s Googlem.

Díky tomu, že data do DSP poskytujeme prostřednictvím Lotame, můžeme je napojit do jakéhokoli DSP nebo trading desku, který používáte.

Data jsou v přehledné struktuře, která je nyní v nejvyšší úrovni dostupná pro všechny účty Adform. Každá kategorie má minimálně jednu úroveň podkategorie a v případě Vašeho zájmu o podrobnější data nás kontaktujte, abychom se domluvili dle vašich specifických potřeb.

Tuto segmentaci najdete v každém účtu Adform v ČR. Pro výběr dat AdArrows zvolte Data Providers > Lotame PDX.Další podkategorie (viz ukázka níže) jsou dostupné na vyžádání. V případě zájmu o podrobnější segmentaci nás prosím kontaktujte na mailu info@cerebroad.com.178 zobrazení17 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page